NADRUKISITODRUK


nadruki sitodrukiem na koszulkach       nadruki na odzieży sitem      nadruki na koszulkach drukiem bezpośrednim      Sitodruk najczęściej używany jest przy druku na koszulkach, dzianinach bawełnianych, torbach naturalnych oraz tkaninach z małą zawartością dodatków sztucznych. Nadruki mają bardzo dobre krycie oraz są elastyczne co zapobiega pękaniu po wielu praniach. Farba naniesiona sitodrukiem jest przyjemniejsza w dotyku niż transfer szczególnie przy większych powierzchniach. Sitodruk pozwala na druk farbami takimi jak złota, srebrna. Sitodruk wybierany jest przy większych ilościach ze względu na niską cenę przy dużych zleceniach oraz trwałość. Przy mniejszych ilościach (około 10-15 sztuk) proponujemy ograniczyć wzór do 1 koloru lub użyć innej techniki druku bardziej opłacalnej.

TRANSFER


nadruki transferem na koszulkach       koszulki z nadrukiem transferowym      nadruki na odzieży transferem      Termotransfer wykonany farbami plastizolowymi stosujemy wszędzie gdzie tkanina jest gruba, sztuczna lub nie uda się założyć rzeczy na automat sitodrukowy. Nadruk wykonany tą techniką posiada dużą ostrość małych elementów, cienkich lini i drobnego tekstu. Termotransfery nanosimy na odzież roboczą lub czapki. Druk ma idealne krycie farby i bardzo dobre odwzorowanie kolorów.

TRANSFERY KARTKI


nadruki na kartkach       transfery kartki z nadrukiem      transfery kartki na odzież      Wykonujemy gotowe transfery do wprasowania w odzież dla osób posiadających własne prasy termotransferowe. Jest to produkt dla doświadczonych osób które potrafią prawidłowo wgrzać dane aplikacje w tkaniny.