NADRUKICennik w pliku pdf - cennik na nadruki na koszulkach

SITODRUK


nadruki sitodrukiem na koszulkach       nadruki na odzieży sitem      nadruki na koszulkach drukiem bezpośrednim      Sitodruk najczęściej używany jest przy druku na koszulkach, dzianinach bawełnianych, torbach naturalnych oraz tkaninach z małą zawartością dodatków sztucznych. Nadruki mają bardzo dobre krycie oraz są elastyczne co zapobiega pękaniu po wielu praniach. Farba naniesiona sitodrukiem jest przyjemniejsza w dotyku niż transfer szczególnie przy większych powierzchniach. Sitodruk pozwala na druk farbami takimi jak złota, srebrna, fluo oraz innymi efektami. Sitodruk wybierany jest przy większych ilościach ze względu na niską cenę przy dużych zleceniach oraz trwałość. Przy mniejszych ilościach (około 10-15 sztuk) proponujemy ograniczyć wzór do 1 koloru lub użyć innej techniki druku bardziej opłacalnej.

TRANSFER


nadruki transferem na koszulkach       koszulki z nadrukiem transferowym      nadruki na odzieży transferem      Termotransfer wykonany farbami plastizolowymi stosujemy wszędzie gdzie tkanina jest nierówna, ocieplana lub zawiera za dużo dodatków sztucznych uniemożliwiających druk bezpośredni. Nadruki termotransferem stosujemy na koszulkach poliestrowych (sportowych). Nadruk wykonany tą techniką posiada dużą ostrość małych elementów, cienkich lini i drobnego tekstu. Termotransfery nanosimy na odzież roboczą, czapki, torby, plecaki i wiele innych typów rzeczy. Druk ma idealne krycie farby i bardzo dobre odwzorowanie kolorów.

FLOCK


nadruki na koszulkach flock       nadruki na odzieży flock      koszulki z nadrukiem flock       Technika flocku jest bardzo efektowna ze względu że nadruki nie są gładką powierzchnią tylko meszkiem przypominającym zamsz. Nie wykonujemy już flocka sypanego tylko wgrzewany co zapobiega zasypaniu całej odzieży strzyżyną którą trudno jest oczyścić. Nadruki flock nanosimy na koszulki oraz prawie każdą odzież i tkaninę. Nadruk jest wytrzymały i nie spiera się.

FOLIA FLEX


nadruki folią flex na koszulkach       nadruki folią flex na odzieży      Koszulki z nadrukiem folią flex      Folię flex stosujemy na pojedyńcze szuki oraz na niskonakładowe zlecenia. Możemy nią wykonać numery sportowe, nazwiska i ksywki oraz w miarę proste wzory z nie dużą ilością elementów. Efekt fluo, złotej i srebnej jest nie do uzyskania w tym stopniu nawet sitodrukiem. Folia jest wycinana na ploterze i wgrzewana w tkaninę. Jeżeli zrobi się to umiejętnie jest bardzo trwała. Koszulki z nadrukiem flex są odporne na pranie i rozciąganie.

NUMERY SPORTOWE ORAZ KSYWKI I NAZWISKA


nadruki numerów i ksywek na koszulkach       nadruki na odzieży numerów i nazwisk      koszulki z nadrukiem numerów      Posiadamy własne już wykonane numery sportowe czarne i białe w trzech wysokościach : 23, 10 i 6 cm. Numery nasze są tańsze niż inny krój i kolor który możemy na życzenie klienta wykonać z folii flex. Wykonujemy też nazwiska oraz ksywki.

TRANSFERY KARTKI


nadruki na kartkach       transfery kartki z nadrukiem      transfery kartki na odzież      Wykonujemy gotowe transfery do wprasowania w odzież dla osób posiadających własne prasy termotransferowe. Transfery możemy wykonać sitodrukiem, flockiem, fototransferem oraz sublimacją. Jest to produkt dla doświadczonych osób które potrafią prawidłowo wgrzać dane aplikacje w tkaniny.